Beschrijving huis
De rust van deze heerlijke vakantievilla kan niemand verstoren. Casa Suzie ligt rustig op een heuvel met rondom fantastisch uitzicht en biedt plaats aan maximaal 12 personen.
Vanuit de royale woonkamer met comfortabele sofa’s en stoelen hebt u mooi zicht op het zwembad. Ook heerlijk is het verhoogde zonneterras. De subtropische tuin rondom is mooi aangelegd en heeft verschillende zitjes. Een genot is de overdekte jacuzzi met geweldig uitzicht!
Casa Suzie is een speels vakantiehuis. Eén van de slaapkamers is buitenom te bereiken en een slaapkamer ligt in een aparte studio naast het huis. Airco zorgt voor koelte in de hete jaargetijden en voor warmte ’s winters. De eetkamer heeft een aparte houtkachel. In de directe omgeving is genoeg te beleven.
Omgeving huis
Lagoa, iets ten zuiden, is het wijnbouwcentrum van de Algarve. Historisch stadje Silves, op 5 km afstand, heeft interessante bezienswaardigheden, musea, smalle straatjes, diverse authentieke cafés en restaurantjes. Silves ligt op een heuvel tussen de uitlopers van de Serra de Monchique. Ook een bezoekje waard is de rode, middeleeuwse Moorse burcht. In Silva kunt u goed terecht voor al uw boodschappen, post, bank etc. De kust, op 15 minuten rijden afstand, biedt alles wat het hartje begeert. Lange zandstranden, baaitjes en rotsstrandjes, drukke en minder drukke toeristenplaatsen als Carvoeiro, Armaçao de Pera en Albufeira.
Indeling
Grote woonkamer en aparte eetkamer. Royaal ingerichte keuken. Zes slaapkamers:
Slaapkamer 1: extra groot tweepersoonsbed en badkamer en-suite. Patiodeur naar eigen balkon met tafel en stoelen.
Slaapkamer 2: tweepersoonsbed en badkamer en-suite. Patiodeur naar klein zijterras. Airconditioning.
Slaapkamer 3: Kinderkamer - eenpersoonsbed en eenpersoons uitklapbed. Airconditioning.
Slaapkamer 4: Kinderkamer - eenpersoonsbed en eenpersoons uitklapbed. Airconditioning, tv en dvd.
Slaapkamer 5: tweepersoonsbed en badkamer en-suite. De mooiste uitzichten. Balkon. Airconditioning.
Slaapkamer 6: Is een grote aparte vakantiestudio met kitchenette, tweepersoonsbed en badkamer en-suite.
Opmerkingen
• Internet aansluiting aanwezig.
• Het zwembad is 10x5m.
• Gebruik van de airco (koelen/verwarmen) is inclusief
• Hout voor de kachel wordt apart berekend (35 euro per week)