Beschrijving huis
Dit appartement is gelegen op de mooiste locatie van Vila Real de Sto. Antonio direct aan de riviermonding. Vanaf het huis en de balkons is het uitzicht op de rivier en oceaan geweldig! Aan de overkant is het Spaanse Ayamonte te zien. Een heerlijke plek waar genoten kan worden van Portugese sferen en de mooie tegenstelling ervaren kan worden met het leuke typisch Spaanse plaatsje Ayamonte aan de overkant van de rivier. Hier kun je met de boot naar toe, of in 20 minuten met de auto.
Het appartement is zeer groot (165 m2!) en beslaat de bovenste twee verdiepingen van een klein appartementen gebouw.
Omgeving Casa Vila Real
Vila Real de Santo António is een grensplaatsje aan de Guadianarivier, bekend om de vele textielwinkeltjes en een aardig centrum (op loopafstand) Bij het centrum is ook de jachthaven.
Er is een gemeentelijk overdekt zwembad, tennisbanen zijn vlakbij en ook een groot sportcomplex.
Een mooi breed zandstrand is op ca. 1,5 km. Sevilla is met de auto in anderhalf uur te bereiken
Indeling
Op de 3e verdieping (lift aanwezig); woonkamer met een groot balkon op het oosten ( met bbq) en een balkon op het zuiden. Royale open keuken bij grote eettafel. Ruime slaapkamer, badkamer, voorzien van ligbad, wastafel, toilet en bidet.
Op de 4e (zolder-) verdieping staat een dubbelbed en een uitklapbare bedbank, Keukenhoekje aanwezig. Badkamer met douche, wastafel, toilet en wasmachine. Er zijn 3 dakkapellen.