Quinta Pé da Cruz-Mertola

Mooi huis met zwembad

Prachtig zwembad..

meer foto's beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Beschrijving huis

Na de moderne restauratie van de oude boerenhofstede Pé da Cruz zijn er 3 vakantiehuizen te huur ontstaan, tussen 65 en 205 m2 (Mateus, Alcobaça en Mertola). De vakantiehuizen liggen uniek, in een rustig dorpstraatje in Estoi.  Achter de ingangspoort ligt een intieme binnenplaats met mooi zwembad en barbecuehuis waaromheen speels de huizen. Vanaf het badterras prachtig uitzicht naar Faro en de zee. De façade is geheel in Algarvische stijl gehouden. Er is met oude stenen gewerkt, de traditionele waterput en oude vijgen-, citroen- en sinaasappelbomen zijn behouden. Dubbele ramen, houten plafonds, mooie handgemaakte tegelvloeren met vloerverwarming en extra houtkachels garanderen zowel in de zomer als 's winters een hoog wooncomfort. De smaakvolle inrichting is een geslaagde combinatie van modern en antiek. Mooie schilderijen bekleden de muren. 
Vakantiehuis Mateus is geheel aangepast voor rolstoelgebruikers met brede deuren, royale oprijlaan en eigen parkeerplaats.
Mertola is een vakantiehuis met 2 etages voor maximaal 2 personen (ca. 65 m2)

Omgeving Pé da Cruz - Mertola

Estoi ligt op 12 km van Faro. Hier lijkt de tijd te hebben stilgestaan. Sfeervolle pleintjes, de mooie kerk,  paleis en de bekende opgravingen 'Milreu" zijn een bezoek meer dan waard.
Estoi ligt zeer centraal en is ideale uitvalsbasis voor de mooie stranden en golfterreinen in oost en west. Ook leuke stadjes als Tavira, Faro en Olhão liggen op korte rijafstand. 

Indeling

Beneden - Grote woonkamer met open keuken
1e verdieping - Woon/slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Badkamer met douche, wc en wastafel.

Faciliteiten
• Zwembad • Barbecuehuis • Vloerverwarming
• Houtkachel • Tv
Quinta Pé da Cruz-Mertola Zwembad en terras..
Zwembad en terras..
Quinta Pé da Cruz-Mertola Woonkeuken beneden..
Woonkeuken beneden..

Quinta Pé da Cruz-Mertola idem..
idem..
Quinta Pé da Cruz-Mertola Zit/slaapkamer boven..
Zit/slaapkamer boven..

Quinta Pé da Cruz-Mertola idem..
idem..
Quinta Pé da Cruz-Mertola De Quinta..
De Quinta..

Quinta Pé da Cruz-Mertola Ingang Mertola..
Ingang Mertola..
Quinta Pé da Cruz-Mertola Deel badkamer..
Deel badkamer..

Quinta Pé da Cruz-Mertola Prachtig zwembad..
Prachtig zwembad..

aan favorieten toevoegen beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Bekijk andere woningen in Oost Algarve

Casa do Cerro - Studio 2

Casa do Cerro - Studio 3

Casa do Cerro - Studio 1