Casa das Flores

Mooie villa aan de rand van het badplaatsje Luz

Zonnig gelegen..     Prachtig uitzicht..

meer foto's beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Beschrijving huis

Comfortabel , licht vakantiehuis vlakbij zee en mooie tuin met prachtig uitzicht. Casa das Flores is gunstig gelegen in een kleine urbanisatie op 1 km van het leuke badplaatsje Luz.
Vanaf woonkamer, terrassen en tuin kijkt u uit over Luz, de kliffen, waaronder de ‘Zwarte Rots’, en de Atlantische Oceaan. Vanaf het dakterras is het uitzicht indrukwekkend. Het is hier heerlijk toeven. Dankzij vloerverwarming en open haard is Casa das Flores ook in de winter een aangenaam vakantiehuis! In de geheel ommuurde tuin hebt u totale privacy. Op 5 minuten lopen vindt u nog een zwembad en tennisbaan bij 'Bar Carib' (niet gratis).

Omgeving Casa das Flores

Luz ligt 1 uur rijden van vliegveld Faro. Luz is bekend om zijn mooie, kindvriendelijke strand en prachtige boulevard. In Luz vindt u al uw dagelijkse boodschappen, restaurants, cafeetjes en een (meertalige) medische kliniek. Alles op loopafstand.
Bruisend Lagos, 10 autominuten, ligt aan een van de grootste baaien van de Algarve. Ook pittoresk kustplaatsje Burgau ligt dichtbij. Monchique en Silves zijn zeer de moeite waard. Kinderen kunnen hun hart ophalen in Aqualand bij Albufeira.
Golfbanen
Boavista Golf Club, Palmares Golf en Parque da Floresta Golf bereikt u in 20 minuten. Bij de Boavista Golf Club is een uitgebreid sportcentrum en spa-gedeelte. Vanuit Luz maakt u prachtige wandelingen langs de kust en landinwaarts.

Indeling

Alles gelijkvloers. Ruime woonkamer met entree- en dinergedeelte en open haard. Complete keuken. Drie slaapkamers met tweepersoonsbedden, badkamer met douche/toilet/wastafel en tweede badkamer met ligbad/toilet/wastafel. Tevens derde toilet. Vanuit alle vertrekken toegang tot terras met openslaande deuren.

Opmerkingen

• Boekingen korter dan een week mogelijk
• Aankomst op iedere dag van de week mogelijk
• Kosten verwarming zijn inclusief in de prijs!

Faciliteiten
• Radio/cd-speler • Dvd-speler • satelliet-tv
• Oven • Magnetron • Afwasmachine
• Wasmachine • Vloerverwarming • Open haard
Casa das Flores Casa das Flores
Casa das Flores
Casa das Flores Tegen de avond..
Tegen de avond..

Casa das Flores Woon- en eetkamer..
Woon- en eetkamer..
Casa das Flores Ruime woonkamer..
Ruime woonkamer..

Casa das Flores Eethoek..
Eethoek..
Casa das Flores Zonder woorden..
Zonder woorden..

Casa das Flores Met flatscreen..
Met flatscreen..
Casa das Flores Complete keuken..
Complete keuken..

Casa das Flores Badkamer..
Badkamer..
Casa das Flores Slapen..
Slapen..

Casa das Flores Slapen..
Slapen..
Casa das Flores Slapen met uitzicht..
Slapen met uitzicht..

Casa das Flores In de tuin..
In de tuin..
Casa das Flores Flores..
Flores..

Casa das Flores Stukje boulevard bij Luz..
Stukje boulevard bij Luz..
Casa das Flores en  nog een stukje..
en nog een stukje..

Casa das Flores Mooi strand vlakbij..
Mooi strand vlakbij..
Casa das Flores Vissersdorpje Burgau vlakbij..
Vissersdorpje Burgau vlakbij..

Casa das Flores Jacuzzi in de zomer..
Jacuzzi in de zomer..

aan favorieten toevoegen beschikbaarheid bekijken reserveer deze woning

Bekijk andere woningen in West Algarve

Villa da Arte

Casa Meia Praia

Mooi zwemmen..A Colina das Palmeiras